Nutropharma, producent Prenatal® to firma, która aspiruje do bycia liderem na rynku preparatów wspomagających zdrowie, urodę oraz dobre samopoczucie konsumentów.

Nieustannie staramy się reagować na potrzeby zmieniających się rynków i coraz bardziej wymagających konsumentów, dbając, aby być zawsze o krok przed innymi. Oferujemy nowoczesne, a przede wszystkim skuteczne produkty oraz udostępniać je  konsumentom niezależnie od  wieku, statusu materialnego oraz miejsca zamieszkania.

Aby zadowolić naszych klientów i sprostać ich rosnącym oczekiwaniom podążamy za światowymi trendami w dziedzinie zdrowia, urody i zdrowego trybu życia, respektując przy tym obowiązujące w Polsce przepisy i regulacje. Postępujemy zgodnie z zasadami etyki biznesowej, gospodarczej, społecznej i ekologicznej.

Jedną z najważniejszych dla nas linii produktowych jest marka produktów dla kobiet w ciąży i mam karmiących – Prenatal. Mamy za sobą chlubną, wieloletnią historię. Z nadzieją patrzymy również w przyszłość ponieważ wierzymy, że nasze wyjątkowe produkty, w które wkładamy całe nasze dotychczasowe doświadczenie, wiedzę naukową oraz troskę o naszych wyjątkowych klientów, będą nadal cieszyły się niesłabnącym zainteresowaniem tych mam, które nam zaufały.

Geny to nie wszystko


Dowiedz się więcej